Personalul


Echipa noastra de angajati este alaturi clientii nostri, cu bine-cunoscuta gama de servicii generala "TEGEE Clean & Care". Aceasta include informatii, consultanta, analiza costurilor, training, suport tehnic si furnizarea de produse.

Valentin Floricel
Functie: Director de Vanzari
Telefon: 0727349673
E-mail: valentin.floricel@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

Georgiana Neagoe
Functie: Director Financiar
Telefon: 0212123216
E-mail: georgiana.stancu@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

Adrian Scoica
Functie: Key account manager
Telefon: 0723222619
E-mail: service@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

Ligia Dicanu
Functie: Key account manager
Telefon: 0728800302
E-mail: ligia@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

Eleonora Gheorghe
Functie: Economist
Telefon: 0212123216
E-mail: eleonora.gheorghe@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

Marius Chirita
Functie: Economist
Telefon: 0212123216
E-mail: marius.chirita@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

Cristina Dragne
Functie: Operator facturare
Telefon: 0212123216
E-mail: cristina.velciu@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

Maria Cretu
Functie: Operator facturare
Telefon: 0212123216
E-mail: suport@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

Daniel Pupaza
Functie: Gestionar
Telefon: 0212123216
E-mail: dan.pupaza@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

Veronica Petrisor
Functie: Manipulant marfa
Telefon: 0212123216
E-mail: veronica.petrisor@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

Stefan Badarau
Functie: Manipulant marfa
Telefon: 0212123216
E-mail: stefan.badarau@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

Paul Pena
Functie: Agent livrari
Telefon: 0212123216
E-mail: paul.pena@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

Florin Pena
Functie: Agent livrari
Telefon: 0212123216
E-mail: florin.pena@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

Razvan Nicolae
Functie: Agent vanzari
Telefon: 0735235334
E-mail: razvan.nicolae@tegee.ro
Locatie: Bucuresti Sector 1

Cristian Paun
Functie: Director zonal
Telefon: 0723222621
E-mail: cristian.paun@tegee.ro
Locatie: Bucuresti Sector 2,3 si 4

Alexandru Radu
Functie: Agent vanzari
Telefon: 0728800301
E-mail: alexandru.radu@tegee.ro
Locatie: Bucuresti Sector 5

Victor Cristea
Functie: Agent vanzari
Telefon: 0725590901
E-mail: victor.cristea@tegee.ro
Locatie: Bucuresti Sector 6

Silviu Stefan
Functie: Agent vanzari
Telefon: 0721975718
E-mail: silviu.stefan@tegee.ro
Locatie: INDUSTRIE

Marian Suta
Functie: Agent vanzari
Telefon: 0721975747
E-mail: marian.suta@tegee.ro
Locatie: HORECA

Catalin Fitero
Functie: Agent vanzari
Telefon: 0726221622
E-mail: catalin.fitero@tegee.ro
Locatie: Cluj / Oradea / Salaj / Satu Mare

Ionut Vasile
Functie: Agent vanzari
Telefon: 0731325216
E-mail: ionut.vasile@tegee.ro
Locatie: Braila / Calarasi / Ialomita / Galati

Nicolae Popa
Functie: Agent vanzari
Telefon: 0728800303
E-mail: nicolae.popa@tegee.ro
Locatie: Iasi / Bacau / Neamt / Suceava / Vaslui

Florin Constantinescu
Functie: Agent vanzari
Telefon: 0723222620
E-mail: florin.constantinescu@tegee.ro
Locatie: Timis / Arad / Hunedoara / Sibiu / Gorj / Alba

Sandor David
Functie: Agent vanzari
Telefon: 0722358475
E-mail: david.sandor@tegee.ro
Locatie: Harghita / Mures / Bistrita

Claudiu Pantea
Functie: Agent vanzari
Telefon: 0727670951
E-mail: claudiu.pantea@tegee.ro
Locatie: Brasov

Titi Alecu
Functie: Agent clean&care
Telefon: 0212123216
E-mail: titi.alecu@tegee.ro
Locatie: Bucuresti

 

 

   
   

Tegee International SRL

Sos. Centurii nr. 11, Bragadiru, Ilfov , Romania
T +40 (0)21-212.32.16
F +40 (0)21-212.32.16
E office@tegee.ro