Zona de distributie Romania


16 reprezentanti regionali garanteaza competenta regionala si un timp de raspuns foarte scurt.

 


Razvan Nicolae
Telefon: 0735235334
E-mail: razvan.nicolae@tegee.ro
Zone: Bucuresti Sector 1
 
Gabriel Butoianu
Telefon: 0735235335
E-mail: gabriel.butoianu@tegee.ro
Zone: Bucuresti Sector 2 si 3
 
Cristian Paun
Telefon: 0723222621
E-mail: cristian.paun@tegee.ro
Zone: Bucuresti Sector 4
 
Alexandru Radu
Telefon: 0728800301
E-mail: alexandru.radu@tegee.ro
Zone: Bucuresti Sector 5
 
Victor Cristea
Telefon: 0725590901
E-mail: victor.cristea@tegee.ro
Zone: Bucuresti Sector 6
 
Silviu Stefan
Telefon: 0721975718
E-mail: silviu.stefan@tegee.ro
Zone: INDUSTRIE
 
Marian Suta
Telefon: 0721975747
E-mail: marian.suta@tegee.ro
Zone: HORECA
 
Valentin Floricel
Telefon: 0727349673
E-mail: valentin.floricel@tegee.ro
Zone: Dolj / Olt / Teleorman
Adrian Scoica
Telefon: 0723222619
E-mail: adrian.scoica@tegee.ro
Zone: Valcea / Arges
 
Catalin Fitero
Telefon: 0726221622
E-mail: catalin.fitero@tegee.ro
Zone: Cluj / Bihor / Salaj / Satu Mare / Maramures
 
Ionut Vasile
Telefon: 0731325216
E-mail: ionut.vasile@tegee.ro
Zone: Braila / Calarasi / Ialomita / Galati / Vrancea / Tulcea
 
Nicolae Popa
Telefon: 0728800303
E-mail: nicolae.popa@tegee.ro
Zone: Iasi / Bacau / Neamt / Suceava / Vaslui / Botosani
 
Florin Constantinescu
Telefon: 0723222620
E-mail: florin.constantinescu@tegee.ro
Zone: Timis / Arad / Hunedoara / Sibiu / Gorj / Alba / Caras Severin / Mehedinti
 
Sandor David
Telefon: 0722358475
E-mail: david.sandor@tegee.ro
Zone: Harghita / Mures / Bistrita / Covasna
 
Nicusor Barus
Telefon: 0725965600
E-mail: nicu.barus@tegee.ro

Zone: Brasov
Ligia Cascarade
Telefon: 0728800302
E-mail: ligia.cascarade@tegee.ro
Zone: Prahova / Buzau
poza Logo footer 1

Tegee International SRL

Str. Ciulini 122 , Jilava , Ilfov , Romania
T +40 (0)21-212.32.16
F +40 (0)21-212.32.16
E service@tegee.ro